Славлесинструмент
phone
  • (098) 916-17-15
ETOVХарьковСлавЛесИнструментНовостиСТРІЧКОВУ ПИЛКУ ЗАПАТЕНТОВАНО ЗНОВУ!!!
Контакты

СТРІЧКОВУ ПИЛКУ ЗАПАТЕНТОВАНО ЗНОВУ!!!

СТРІЧКОВУ ПИЛКУ ЗАПАТЕНТОВАНО ЗНОВУ!!!

Для історії характерні повторення. Минулого року український ринок стрічкових пилок сколихнула історія про патент на цей вид дереворізального інструменту та порушення прав інтелектуальної власності. Тоді ситуацію дуже швидко врегулювали, але, як зясувалося сьогодні, ненадовго – підприємства знову отримують попередження, що вони реалізують стрічкові пилки порушуючи законодавство.

Коротко суть минулорічної історії була у тому, що громадянин України запатентував стрічкову пилку (патент на корисну модель «Стрічкова пилка» №81004) і посилаючись на низку законів, серед яких і Закон України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» просив розглянути пропозицію щодо укладення ліцензійного договору, або у випадку небажання укладати таку угоду припинити діяльність з виготовлення та реалізації стрічкових пилок, що є аналогами запатентованої ним пилки. На перший погляд, усе логічно – людина захищає свої права на винахід. Та річ у тому, що як виявилося при детальному аналізі патенту провідними фахівцями у сфері дереворізального інструменту усе, що було описано у патенті давно відомо і шороко використовується виробниками стрічкових пилок. Газета «Деревообробник» проводила розслідування цієї історії й опублікувала з цього приводу статтю «Стрічкову пилку запатентовано. Що робити?»

Сьогодні до нас у редакцію зателефонував приватний підприємець і повідомив, що він отримав від того самого громадянина України лист-попередження із повідомленням про те, що він реалізує товар, який за всіма ознаками відповідає корисній моделі «Стрічкова пилка» за патентом України №93442 від 25.09.2014 року (зверніть увагу, патент вже інший), що підтверджує патентний повірений України, реєстраційний №383, висновком спеціаліста з експертизи права інтелектуальної власності №3/2014 від 10 жовтня 2014 року.

Напирикінці листа зазначено: «Власник патенту ЗАБОРОНЯЄ ФОП Адамшиній Антопіні Михайлівні подальшу реалізацію товару з відповідними вищезазначеному патентові ознаками.»

Ми отримали від ФОП Адамшиній Антопіні Михайлівні копії таких документів:

  • лист-попередження;
  • висновок спеціаліста з об’єктів інтелектуальної власності №3/2014;
  • патент на корисну модель «Стрічкова пилка» №93442.

Поки-що розміщуємо для загального перегляду лише лист-попередження.

list-poperedgennia

26 ноября 2014
© 2013 - 2018 СлавЛесИнструмент | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV